Cliqly

Cliqly 

Spolehlivá práce, je v tomto projektu nejdůležitější. Protože podle toho jak budete pracovat, budete i odměněni. Nemusíte se bát, nejde o nic složitého, práce Vám denně zabere maximálně 10. minut. Pokud některý den zapomenete, opět se nic neděje, další den můžete pokračovat. Jde si udělat praci i na několik dni dopředu, jen zadate datum a čas . Emaily se pak v daný den a čas sami odešlou.

Doporučuji každému, si vyzkoušet prvních 7. dní práce zdarma, tedy bez vstupního vkladu a i přesto se Vám už bude načítat výdělek. Po uplynutí 7. dní vyčerpáte kredity, které jste dostali zdarma a záleží pak jen na Vás jestli si uděláte upgrade a budete pracovat, už jako členi a vydělávat mnohem více.
V prvním videu se vám budu snažit vše důležité vysvětlit a ukázat, v dalších videích se budeme věnovat podrobněji detailům, jako je upgrade, výběr výplaty, zadávání vlastních email a propagace, kolik mohu vydělat jako samotář.

Já sám za první 4 měsíce vydělal 985 USD a tady dole je jeden důkaz výplaty. Peníze jsem vybral a jedu dál. 
VIDEO NÁVOD Č. 1 - JAK SE ZDARMA REGISTROVAT A ZAČÍT VYDĚLÁVAT: 
Společnost funguje a vyplácí svým členům výdělky po celém světě už 18 měsíců a hrdě o sobě hláší, že mění lidem životy k lepšímu. Tak jsem se rozhodl to také s Cliqly vyzkoušet. 
Doporučuji si 7. dní zdarma si práci poctivě dělat a sami uvidíte, jak Vám přibývá výdělek, u mě byl po 7. dnech výdělek, celkem pěkných 72. USD, jak sami uvidíte i ve druhém videu. Po samotné registraci se pak přihlašujete přes tyhle stránky - stačí zde na ně opět kliknout. 
Můžete samozřejmě udělat upgrade i dříve, ale podle mě je lepší, si prostě udělat nejdříve týden zdarma, vše si ošaháte, vyzkoušíte a pak se rozhodnete, jestli si uděláte upgrade za 97. USD a pokračovat už jako platinový člen. Mít větší výdělky a hlavně i možnost propagovat pomocí Cligly i své další projekty, do celého světa.     Pokud uděláte upgrade, je zde i možnost pak pomocí Cligly - ROZESÍLAT I SVÉ VLASTNÍ EMAILY - s projektem, který děláte! Já určitě využiju pro LiveGood! Takže nejenom že zde budu vydělávat, ale zároveň i posílat další projekt ve kterém jsem registrovaný a tedy díky Cligly, vydělávat i v projektu Livegood a nebo jiném. Jak se pak zadává vlastní email do Cliqly, si ukážeme ve videu č. 3 , které brzy pro Vás natočím.   
Vyhledávání