Bavarsis - proč je tento program kvalitní?

Znáte to, dnes je mnoho programů, které nabízejí vysoké výdělky i několik procent z vkladu denně. Ano tyto programy chvíli fungují, ale pak dopadnou všechny stejně. Zkrachují a my mnohdy nevybereme ani to, co jsme tam vložili. 
Nevím jak vy, ale já do těchto programů už nevstupuji. Naopak vybírám si ty konzervativní. Konzervativní programy s výnosem max. kolem 0,5% denně.

Výhoda je tady totiž zřejmá, tyto programy vydrží vyplácet i mnoho let a když se přidáte na začátku, rizika jsou opravdu malá. 
A Bavarsis je právě takový program. U většiny vkladů vyplácí do 1%, nejčastěji ale 0,5% denně.
Program jede v zahraničí už mnoho let, ale v Čechách začal působit 16/1 2024. Je tedy úplně nový a to je pro mě jasný impuls, že TENTO PROGRAM STOJÍ ZA ÚVAHU. 

U mě je to jednoduché, prostě jsem do něj vstoupil. Mimo jiné má i mnoho výhod. Tak například vyplácí až do 4. linie pod vámi a vy ho můžete v klidu doporučit svým kamarádům. Zaplaceni potom budete i za jejich lidi, ne jen za své. 
Ale pozor, Bavarsis se vyplatí i pro samotáře. Už jsem to říkal, bude tady více let. 

A vyplácení je jednoduché, denně dostanete 0,5 - 1% z vkladu po dobu 180 dní a potom vám váš vklad celý vrátí. Vy si ho pak budete moci ponechat nebo ho znovu investovat. A minimální vklad je 25 USD, já tedy určitě vložil více. Je to totiž lepší, než dávat peníze do krachujících pyramid. Vždyť víte.

Zaregistrujte se zdarma, tím se dostanete do své kanceláře. Vše si osahejte a potom dejte vklad jako já. Nečekejte ale dlouho, to, že jsme na začátku je VELKÁ VÝHODA a přece o ni nechcete přijít. 

Dole pod tímto odstavcem je kompletní výukové video v Českém jazyce. Doporučuji, podívat se na něj.  
Balíčky investic

Začínáme se společností

K projektu jsem se přidal 16.1.2024, na stránkách nyní pracuji, takže sem budu postupně přidávat nové informace a videa. Proto je dobré, když si je uložíte a budete je sledovat, aby jste věděli, jak projekt dále funguje a jak v projektu postupuji. Sdílet tady budu také své výdělky. 

Zhodnocení, které společnost nabízí je u nižších investic do 1% denně a u vyšších až 3,5%. Po skončení 180 denního období vám je celý vklad vrácen a výdělky si samozřejmě můžete ponechat. Společnost tedy vyplácí provize KAŽDÝ DEN!

Velmi hodnotné jsou i provize z lidí, které zaregistrujete, například z vašich kamarádů nebo přátel. Z 1. linie máte ihned 8%, z 2. 4%, z3. 2% a ze čtvrté 1%. Takto se vám tedy budou akumulovat zisky a tyto můžete hned vybírat. Výhoda je také ta, že lidé nad vámi (například můj sponzor Michal) má zájem o moje zisky. Čím tedy vydělám více já, tím víc vydělá i on! 

Možnosti výdělků

Registrace

Registrace do společnosti je jednoduchá, prostě klikněte na modré tlačítko dole pod textem a vyplňte vše, co po vás chtějí. Jak vložit peníze, to se dozvíte v mém videu dole. 

Já vložil 51 USD a je potřeba pamatovat, že je zde poplatek cca. 2 USD, tedy, pokud chcete vložit 51 jako já, pošlete 53 USD.

Vklady i výběry se provádějí přes kryptopeněženky. Jak to zařídit?     Tady je to celé vysvětlené.

Minimální možný vklad je potom 25 USD, raději si ale promyslete, jestli je tato částka pro vás motivující. Já budu každý týden svůj vklad navyšovat. Společnost se s výběry drží při zemi a to ukazuje na to, že tady bude ještě opravdu dlouho. 
Pokud se zaregistrujete přes můj web, pomohu vám získat 100 kvalitních emailů pro vaše registrace, NAPIŠTE SI O NĚ (vydelek@master-coins.cz).

Dočetli jste až sem? pak jsem vás zaujal, registrovat se zatím můžete bezplatně a vše si osahat, dlouho ale neváhejte, čas je naše výhoda!
Vyhledávání